whatsapp

Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz bir Ekibiz!

Taha Yapı Gayrimenkul, 10 yılın üzerinde birikimi, deneyimi ve sektördeki tecrübesi ile emlak ve gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir. Taha Yapı Gayrimenkul danışmanları, müşteri memnuniyet prensibini en üst seviyede tutarak, bulunduğu sektöre yeni bir nefes getirmeyi amaçlamış, profesyonel yaklaşım ve portföy yönetimi ile güven esasını önde tutarak emlak ve gayrimenkul sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Sektörümüzü tanıyoruz;

Biliyoruz ki, gayrimenkul ve emlak sektörü ülkemizde güven ihtiyacı olan bir sektör olmuştur. Bu anlayışa yenilikçi ve profesyonel yaklaşım ile yeni bir soluk getirmek için, Taha Yapı Gayrimenkul, danışmanları ile düzenli olarak müşteri memnuniyeti geri dönüşlerini değerlendirerek ilerlemektedir.

Müşteri Memnuniyet Prensiplerimiz;

Gayrimenkul ve emlak sektörünün "alış - satış’’ ve aracılıktan ibaret olmadığını, güvenli ilişkiler ve profesyonel yaklaşım ile kurulması gerektiğini, ve sektörün önemini biliyoruz. Bugün kurulacak profesyonel bir ilişkinin yıllarca devam edeceğini biliyoruz.
 
Aydın Kuşadası bölgesinde Satılık Ev, Kiralık Ev, Günlük Kiralık Yazlıklar, Satılık ve Kiralık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.